İade Koşulları

Taze ürünler teslimat anında kapıda iade edebilirsiniz.

Diğer ürünleri teslimat tarihinden itibaren 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Nasıl İade Ederim?

oztasonline.com sitesinde yer alan “Hesabım” bölümünden “Siparişlerime” gidin.

“Sipariş detay” butonuna basın ve siparişinizin detaylarını görüntüleyin.

İade butonuna basın.

İade edilecek ürün ve iade nedeni seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

Birden fazla kargo seçeneği çıktığı durumda kargo seçiminizi yapın.

Ekranda çıkan iade kargo kodunu not alın. İade kargo kodunuza siparişlerim sayfasından ve üyelik mail adresinize gönderilen bilgilendirme mesajından da ulaşabilirsiniz.

İade edilecek ürünler ile birlikte faturayı tek bir pakete koyun.

Paketi iade kargo koduyla birlikte seçtiğiniz kargoya 7 gün içinde teslim edin. 7 günü geçirdiğiniz durumda yeniden iade kargo kodu almanız gerekir.

İade Koşulları:

İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.

Ürünler kullanılmış, yıpranmış, yıkanmış bir şekilde bize ulaşırsa size geri göndermek zorunda kalabiliriz. Bu durumda ücret iadesi yapılmaz.

İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile faturası ile beraber iade etmeniz gerekmektedir.

Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ambalajlı ürünlerin ise ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.